ACER NTB Aspire 14 AI (A14-53M-7328),Ultra 7 256V,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Silver
Novinka
Přidat do oblíbenýchACER NTB Aspire 14 AI (A14-53M-7328),Ultra 7 256V,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Silver
Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 256V; Výkon CPU dle PassMark:19550; Počet jader:8; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.8; Frekvence procesoru (GHz):2.2; TDP:17; Model grafické karty:Intel Arc; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS; Úhlopříčka displeje ("):14.
Kód produktu11295432
Part numberNX.JLHEC.00A
EAN produktu4711721039489
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 14 AI (A14-53M-7328)
Part Number: NX.JLHEC.00A
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 256V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel ARC Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth v5.4: Ano
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte 65W USB Type-C AC Adapter
Hmotnost (přibližná): 1,5 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
Výbava: BlueTooth
Model grafické karty: Intel Arc
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: HDMI
Typ baterie: Li-Ion
Typ panelu: IPS
Model procesoru: Intel Core Ultra 7 256V