ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP),Ultra 5 325,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 5; Model grafické karty:Intel® Graphics; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS; Úhlopříčka displeje ("):14; Rozlišení displeje:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; SSD Kapacita (GB):512; Rozhraní:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C.
Kód produktu11295411
Part numberNX.JYHEC.005
EAN produktu4711721057193
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP)
Part Number: NX.JYHEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 325
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Síť a komunikace
Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth v5.2: Ano
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte 100W USB Type-C AC Adapter
Hmotnost (přibližná): 1,5 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
Výbava: BlueTooth
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack