ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-7679),Ultra 7 355,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Novinka
Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model grafické karty:Intel® Graphics; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS; Úhlopříčka displeje ("):14; Rozlišení displeje:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; SSD Kapacita (GB):512; Rozhraní:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C.
Kód produktu11295431
Part numberNX.JYHEC.004
EAN produktu4711721057186
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-7679)
Part Number: NX.JYHEC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 355
Rychlost procesoru: 2,3 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth v5.2: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru – Využijte 100W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Pure Silver
Specifikace: Kov
Rozměry: 318.5 (W) x 225.5 (D) x 18.9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,5 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
Povrchová úprava displaye: Matný
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Web kamera
Výbava: Touchpad
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack