ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-56X9),Ultra 5 125H,16" 1920x1200,16GB,512GB SSD,Arc,Linux,Steel Gray
Novinka
Kód produktu11295297
Part numberNX.JELEC.002
EAN produktu4711721039670
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER Aspire 16 (A16-71M-56X9)
Part Number: NX.JELEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 125H
Rychlost procesoru: 3,3 GHz
Počet jader:
14
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť:
16 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen1
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
HDMI 2.1
RJ-45
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém
: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
NO Adapter (use 100W USB Type-C AC Adapter)
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry: 36,1 (W) x 24.9 (D) x 2.1 (H) cm
Váha: 1,8 kg
Záruka
2Y
Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: Čtečka otisků prstů
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Touchpad
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel Arc
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack