ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8),Ultra5-115U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray
Kód produktu11294957
Part numberNX.JEKEC.001
EAN produktu4711474676474
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8)
Part Number: NX.JEKEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 115U
Rychlost procesoru: 1,5 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen1 port
2x USB Type-C port
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Wh
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Specifikace: Steel Gray Aluminum LCD cover
Rozměry: 359,7 (W) x 253,22 (D) x 17,9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,64 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack