ACER NTB Aspire 16 AI (A16-11M-X18U),QSnapX X1-26100,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,QAdreno,W11H,Gray
Kód produktu11294862
Part numberNX.JLNEC.007
EAN produktu4711474641250
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-11M-X18U)
PN: NX.JLNEC.007
Procesor
Výrobce procesoru: Qualcomm
Model procesoru: Snapdragon X X1-26100
Rychlost procesoru: 3,0 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Qualcomm® Adreno™
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Dotykový displej: Ne
Typ displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 512 GB
Typ disku: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Specifikace: Steel Gray Aluminum LCD cover
Rozměry (WxDxH): 355,5 x 250,1 x 15,9 mm
Hmotnost (přibližná): 1,55 kg
Řada procesorů: Qualcomm Snapdragon
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Výbava: BlueTooth
Výbava: Web kamera
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Qualcomm Adreno
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: 3.5mm Jack