ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-515P),Ultra 5 226V,16" 1920x1200,16GB,1TB SSD,iArc 130V,W11 home,Steel Gray
Přidat do oblíbenýchACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-515P),Ultra 5 226V,16" 1920x1200,16GB,1TB SSD,iArc 130V,W11 home,Steel Gray
Typ zařízení:Notebook; Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 5; Model procesoru:Intel Core Ultra 5 226V; Výkon CPU dle PassMark:18270; Počet jader:8; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.5; Frekvence procesoru (GHz):2.1; TDP:17; Model grafické karty:Intel Arc 130V; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS.
Kód produktu11295055
Part numberNX.JLSEC.009
EAN produktu4711474717559
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER Aspire 16 AI (A16-52M-515P)
Part Number: NX.JLSEC.009
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 226V
Rychlost procesoru: 2,1
GHz
Počet jader:
8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Arc 130V GPU
Paměť
Standardní paměť:
16 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Thunderbolt 4 / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Materiál: Aluminium
Rozměry: 354,9 (W) x 15,9 (H) x 250,1 (D) mm
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: BlueTooth
Výbava: Web kamera
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Touchpad
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel Arc 130V
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: MicroSD
Typ zařízení: Notebook
Typ baterie: Li-Ion
Typ panelu: IPS
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 226V