ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-78L6),Ultra 7 258V,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Arc 130V,W11H,Gray
Přidat do oblíbenýchACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-78L6),Ultra 7 258V,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Arc 130V,W11H,Gray
Typ zařízení:Notebook; Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 258V; Výkon CPU dle PassMark:18951; Počet jader:8; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.8; Frekvence procesoru (GHz):3.7; TDP:17; Model grafické karty:Intel Arc; Velikost paměti RAM (GB):32; Typ panelu:IPS.
Kód produktu11295160
Part numberNX.JLSEC.00B
EAN produktu4711474860996
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-78L6)
Part Number: NX.JLSEC.00B
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 258V
Rychlost procesoru: 3,7 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Anti-Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Arc 130V GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Thunderbolt 4 / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel Arc
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack
Typ panelu: IPS
Model procesoru: Intel Core Ultra 7 258V