ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R1WE),R5 AI 330,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Radeon 820M,W11H,Gray
Kód produktu11295164
Part numberNX.JLLEC.008
EAN produktu4711474697080
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R1WE)
Part Number: NX.JLSEC.00B
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 330
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 820M
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Materiál: Aluminium
Rozměry: 354,9 (W) x 15,9 (H) x 250,1 (D) mm
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 5
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: AMD Radeon
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: 3.5mm Jack