ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG),AI 7 350,16" 1920x1200,32GB,1TB SSD,Radeon 860M,W11 Home,Steel Gray
Přidat do oblíbenýchACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG),AI 7 350,16" 1920x1200,32GB,1TB SSD,Radeon 860M,W11 Home,Steel Gray
Kód produktu11295070
Part numberNX.JLLEC.00A
EAN produktu4711474717597
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG)
Part Number: NX.JLLEC.00A
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 258V
Rychlost procesoru: 3,7
GHz
Počet jader:
8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 860M
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 7
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: AMD Radeon 860M
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack