ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R6X8),R5 AI 330,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Radeon 820M,W11H,Gray
Kód produktu11295167
Part numberNX.JP0EC.00B
EAN produktu4711474812896
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R6X8)
Part Number: NX.JP0EC.00B
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 330
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Glare OLED
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 820M
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 5
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: AMD Radeon
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: 3.5mm Jack