ACER PC AiO Aspire C27-1E13U7UNH,i7-1355U,27" FHD,16GB,1TB SSD,Iris Xe,W11,KB+Mouse,White
Kód produktu11295076
Part numberDQ.BNREC.001
EAN produktu4711474396747
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER PC AiO Aspire C27-1E13U7UNH
Part Number
: DQ.BNREC.001
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core i7-1355U
Počet jader procesoru: 10
Frekvence procesoru: 1,7 GHz
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 27"
Rozlišení displeje: FHD 1920 x 1080
Typ panelu: IPS
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Iris XE
Operační systém
Operační systém:
Windows 11
Operační paměť
Kapacita paměti: 16 GB
Typ paměti: DDR
4
Mechanika a disk
Typ pevného disku: M.2 SSD
Kapacita disku: 1024 GB
Výbava
Reproduktor: Ano
Webkamera: Ano
Čtečka paměťových karet:
Ne
Optická mechanika: Ne
Připojení a Sítě
Wi-Fi: Ano
BT: Ano
LAN: Ne
Rozhraní
HDMI out
1xUSB-C
6xUSB
Popis napájení
90W