APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (7) C13, (2) C19, IEC-320 C20
Typ zařízení:PDU; Fáze (Vstup/Výstup):1:1; Funkce:Základní; Provedení:Rackový; Výška v Racku:0U, 1U; Vstupní proud:16A; Počet výstupů:9; Počet výstupů:9; Typ zásuvek:IEC.
Kód produktu551077
Part numberAP6120A
EAN produktu731304327851
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:APC
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Hlídací pes
Model AP6120A
Funkce Basic
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
Vstup
Maximální vstupní proud 20A
Jmenovité vstupní napětí 100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V
Vstupní kmitočet 50/60 Hz
Typ vstupu IEC-320 C20
Délka napájecího kabelu -
Výstup
Výstupní kmitočet 50/60 Hz
Počet výstupů 9
Typ výstupů IEC-320 C19 (2), IEC-320 C13 (7)
Ochrana proti přetížení Ne
Správa a komunikace
Ovládací SW Ne
LCD informační displej Ne
Porty
MNGMT karta Ne
Připojovací porty Ne
Podporované protokoly Ne
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š X H) (mm) 44 x 388 x 93
Hmotnost (kg) 1,56
Výška v racku (U) 1
Informace výrobce
Stránka produktu Zde
Uživatelský manuál Zde
Záruka 2 roky
Dodávka obsahuje PDU, Manuál
Provedení: Rackový
Typ zařízení: PDU
Funkce: Základní
Výška v Racku: 0U
Výška v Racku: 1U
Fáze (Vstup/Výstup): 1:1
Vstupní proud: 16A