Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Novinka
Přidat do oblíbenýchAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu703084
Part numberJ9151D
EAN produktu190017245959
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
70802 Kč
Vaše cena bez DPH
20840.50 Kč
Vaše cena včetně DPH
25217 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je25217Kč  s dph
Váš e-mail