Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Novinka
Přidat do oblíbenýchAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Kód produktu703084
Part numberJ9151D
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
70912 Kč
Vaše cena bez DPH
22890.08 Kč
Vaše cena včetně DPH
27697 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je27697Kč  s dph
Váš e-mail