Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR

Přidat do oblíbenýchAruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR

Kód produktu703069
Part numberJ9152D
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
30492 Kč
Vaše cena bez DPH
11840.50 Kč
Vaše cena včetně DPH
14327 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je14327Kč  s dph
Váš e-mail