Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Přidat do oblíbenýchAruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Kód produktu703066
Part numberJ4860D
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
127114 Kč
Vaše cena bez DPH
52426.45 Kč
Vaše cena včetně DPH
63436 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je63436Kč  s dph
Váš e-mail