ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Přidat do oblíbenýchASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód produktu1355008
Part numberPG27QFT2A
EAN produktu4710483944994
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:ASRock
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
Hlídací pes
ASRock PG27QFT2A
  • 27" QHD (2560x1440) IPS displej
  • Vysoká obnovovací frekvence 180Hz
  • Odezva 1ms (MPRT)
  • 90% DCI-P3 / 99% sRGB barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • Technologie AMD FreeSync™ Premium
  • Technologie Flicker Free (bez blikání)
  • Technologie Low Blue Light (nízké modré světlo)
  • Nastavení výšky, natočení a náklonu
  • 2× HDMI™ 2.0, 1× DisplayPort™ 1.4
  • Integrovaná Wi-Fi anténa
  • Elegantní krytka kabelů Phantom Gaming
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev90%
Jas400 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
Spotřeba55 W
Konektivita2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x 3,5mm Jack
2x reproduktor 2W
100~240 V AC, 50/60 Hz, 1,5 A
VlastnostiHDR
Nastavitelná výška
Nastavitelnost
Nastavení výšky100 mm
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry614x542x258 mm
Váha7,7 kg
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: 3.5mm Jack