ASROCK LCD - 32" Gaming monitor PGO32UFS, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Přidat do oblíbenýchASROCK LCD - 32" Gaming monitor PGO32UFS, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Kód produktu1883034
Part numberPGO32UFS
EAN produktu4710483947872
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
Hlídací pes
ASRock PGO32UFS
  • 31,5“ plochý displej WOLED s rozlišením 4K/UHD (3840 x 2160)
  • Vysoká obnovovací frekvence 240 Hz
  • Doba odezvy 0,03 ms (GTG)
  • Barevný prostor 99% DCI-P3 / 132% sRGB
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4
  • 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B
  • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 65W)
  • Přepínač KVM
  • Režim duálního zobrazení (4K/UHD 240Hz a FHD 480Hz)
  • Nastavení výšky, otáčení a náklonu
  • Integrovaná anténa Wi-Fi (kompatibilní s Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka31,5"
DisplejWOLED
Rozlišení3840x2160 UHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 132% sRGB
Jas275 cm/m2
Kontrast1,5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
SpotřebaAž 235W
Konektivita2x HDMI 2.1
2x DisplayPort 1.4
3x USB 3.0
1x USB-B 3.0
1x USB-C 3.0 PD 65W
1x Výstup 3.5mm Jack
AMD FreeSync™ Premium Pro
KVM Switch
Integrovaná Wi-Fi Anténa
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +20°
Otáčení-20° ~ +20°
Nastavení výšky100 mm
VESA100x100 mm
Rozměry a váha
Rozměry715 x 602 x 280 mm
Váha6,3 kg
Co je v krabici
1x HDMI Kabel 1,8m
1x DP Kabel 1,8m
1x USB-C Kabel 1m
1x USB-A na USB-B Kabel 1,8m
1x Sada kabelů pro anténu Wi-Fi
1x Napájecí kabel 1.5m
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack