BAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
Výprodej
Přidat do oblíbenýchBAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
Kód produktu1355000
Part numberPGO27QFS//BAZAR
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:ASRock
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ASRock PGO27QFS
  • 27“ plochý displej WOLED s rozlišením QHD (2560 x 1440)
  • Vysoká obnovovací frekvence 240 Hz
  • Doba odezvy 0,03 ms (GTG)
  • 99% DCI-P3 / 129% sRGB Barevný prostor
  • Přesnost barev Delta E<2
  • VESA DisplayHDR™ True Black 400
  • AMD FreeSync™ Premium Pro
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4
  • 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A ; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B
  • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W)
  • Přepínač KVM
  • Nastavení výšky, otáčení, naklápění a otáčení
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejWOLED
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 129% sRGB
Jas275 cm/m2
Kontrast1,5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
SpotřebaAž 125W
Konektivita2x HDMI 2.1
2x DisplayPort 1.4
2x USB 3.0
1x USB-B 3.0
1x USB-C 3.0 PD 15W
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR™ True Black 400
Low Blue Light
AMD FreeSync Premium Pro
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +15°
Otáčení-30° ~ +30°
Pivot-90° ~ +90°
Nastavení výšky150 mm
VESA75x75 mm
Rozměry a váha
Rozměry604 x 606 x 263 mm
Váha5,8 kg
Co je v krabici
1x HDMI Kabel 1,8m
1x DP Kabel 1,8m
1x USB-C Kabel 1m
1x USB-A na USB-B Kabel 1.8m
1x Napájecí kabel 1.5m
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 2560x1440
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack