BROTHER tiskárna štítků TJ-4120TN (tisk štítků, 300 dpi, max šířka štítků 105,7 mm) USB, LAN, RS-232C, LED indikace
Přidat do oblíbenýchBROTHER tiskárna štítků TJ-4120TN (tisk štítků, 300 dpi, max šířka štítků 105,7 mm) USB, LAN, RS-232C, LED indikace
Kód produktu3860603
Part numberTJ4120TNZ1
EAN produktu4977766804721
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Brother
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Hlídací pes
https://www.brother.cz/labelling-and-receipts/tj-4120tn
Obecné
Tlačítka Napájení, Podávání
Flash RAM 128 MB
LED kontrolka Napájení, Stav, Chyba
RAM 128 MB
Technologie Termotransferová / Přímá teplotní
Možnosti připojení
Sériový port RS-232
USB rozhraní USB, USB Host
Rozhraní drátové sítě 10/100 Mbps
Rozměry a hmotnost
Rozměry 248(š) x 436(h) x 274(v)
Hmotnost zařízení 9,2 kg
V balení
Program pro návrh štítků Bartender Ultra Lite Edition (ke stažení)
Napájecí kabel ano
USB kabel ano
Stručný návod k obsluze ano
Operační systémy a programy
Linux Linux
Macintosh Mac OS X 10.11.x nebo vyšší
Windows Server 2012, Server 2012R2, Server 2016, Server 2019, Windows 8, Windows 8.1
Android V5 or later
IOS iOS® 9 or later
Tisk
Čidlo detekce štítku ano
Maximální šířka štítku 120 mm
Maximální délka tisku 11430 mm
Maximální šířka tisku 105.7 mm
Rozlišení (dpi) 300 x 300
Standardní rychlost tisku 178 mm za sekundu