CHIEFTEC skříň Rackmount 4U ATX/mATX, UNC-409S-B-500BDF, 500W BDF-500S, černá
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC skříň Rackmount 4U ATX/mATX, UNC-409S-B-500BDF, 500W BDF-500S, černá
Kód produktu1022676
Part numberUNC-409S-B-500BDF
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
Chieftec UNC-409S-B + 500W Zdroj
UNC-409S-B je kompaktní 4U skříň ATX pro montáž do racku s malou hloubkou pouhých 482 mm, do které lze instalovat základní desky ATX. Robustní kvalita provedení s 1,2 mm silnou ocelí SECC zajišťuje dobrou ochranu hardwaru a slouží jako spolehlivé a flexibilní dlouhodobé řešení. K dispozici jsou dostatečné možnosti chlazení s 2x 120mm přední a 2x 80mm zadní instalací volitelně dostupných ventilátorů. Dva rychlé porty USB 3.1 na předním panelu doplňují nabídku funkcí této skříně.
  • 19" Rack šasi s výškou 4U
  • Krátká hloubka (<500 mm) pro ATX M/B
  • Pevná konstrukce s 1,2mm ocelí SECC
  • Vynikající chlazení
  • Součástí 500W BDF-500S
Specifikace
Technické Specifikace
Podpora základní deskyATX, mATX
Pozice pro disky externí3x 5.25" a 1x 3.5"
Pozice pro disky interní2x 3.5" a 3x 2.5"
ZdrojBDF-500S 500W
Přední I/O2x USB 3.0
Rozšiřující sloty7
Podpora ventilátorůPřední: 2x 120 mm
Zadní: 2x 80 mm
Maximální velikosti komponentCPU chladič: 140 mm
Grafická karta: 350 mm
Materiál1,2mm SECC
Rozměry a váha
Rozměry482 x 480 x 177,5 mm