CyberPower Value PRO SERIE GreenPower UPS 700VA/390W, SCHUKO zásuvky - Rozbaleno - BAZAR
Výprodej
Kód produktu295860
Part number#BAZAR#VP700ELCD-DE
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Cyber Power Systems
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Hlídací pes
Technologie GreenPower UPS ™ se zvyšuje provozní efektivitu a minimalizuje spotřebu energie.
Uživatelům to přinese významné úspory nákladů na energii oproti konvenčním systémům UPS.
UPS je vybavena multifunkčním LCD displej pro přehledné zobrazení podmínek napájení a stavu baterie.
Vlastnosti:
• Line-interactive UPS Topology
• Energy Saving Technology
• Automatic Voltage Regulation (AVR)
• Overload Protection
• Surge and Spike Protection
• High-Speed Ethernet Data Transmission*
• LCD Status Display
• PowerPanel® Management Software
• Tower Form Factor
Model VP700ELCD-DE
Topologie Line-Interaktivní
Technologie pro úsporu energie Bypass technologie GreenPower UPS™
Kapacita (VA) 700VA
Kapacita (Watt) 390W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Jmenovité vstupní napětí 230 ± 10Vac
Rozsah vstupního napětí 167 ~ 295Vac
Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 3.04A
Vstupní zásuvka IEC C14
Regulace napětí (AVR) Ano (Single Boost, Single Buck)
Výstup
Rozsah výstupního napětí na baterie 230 ± 10%
Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1%
Výstupní frekvence Simulovaný sinus
Ochrana proti přetížení Jistič
Počet zásuvek 4
Typ zásuvek Schuko GR
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 450J
Telefon/Síť RJ11/RJ45 Ano (až 1Gb)
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ne - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/7Ah (1)