Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Příslušenství k Rackovým skříním

Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit

Přidat do oblíbenýchDell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1330414
Part number407-BBOO
EAN produktu5397063838196
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Dell
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
4269.42 Kč
Vaše cena včetně DPH
5166 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Tech Specs


Quick Specs


Device Type
SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Cabling Type
1000Base-LX
Data Transfer Rate
1 Gbps
Optical Wave Length
1310 nm
Data Link Protocol
GigE
Max Transfer Distance
10 km