Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m

Přidat do oblíbenýchDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m

Kód produktu10101095
Part numberDPX-50-LC/LC-OM3-10
 
Záruka36 Měsíc(ů)
LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Běžná cena
315 Kč
Vaše cena bez DPH
252.07 Kč
Vaše cena včetně DPH
305 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je305Kč  s dph
Váš e-mail