Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Síťové karty pro servery

FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LC

Přidat do oblíbenýchFUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LC

Kód produktu4045525
Part numberS26361-F3986-L4
EAN produktu4051554334376
 
Záruka24 Měsíc(ů)
Fujitsu
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
37480 Kč
Vaše cena bez DPH
30685.12 Kč
Vaše cena včetně DPH
37129 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP+ LR module 10Gb Ethernet for single mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710-DA2 Ethernet Adapter, PRIMERGY BX400/BX900 10Gb LAN connection blade, LAN adapter D2755 and DynamicLoM interface cards for PRIMERGY M4 and M2 generations. For single-mode long-range fiber optic cables up to 10km..
Počet kanálů: 1
Připojitelnost do slotu: PCI-E
Konektor: RJ-45
Aktuální cena produktu je37129Kč  s dph
Váš e-mail