LG 50" signage 50PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm
Přidat do oblíbenýchLG 50" signage 50PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm
Kód produktu1391439
Part number50PK640S0LB.AEUQ
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:LG
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
Špičková kvalita obrazu s rozlišením Ultra HD
Štíhlý a elegantní design
Pohodlná platforma webOS
Všestranná správa obsahu pomocí LG SuperSign CMS
Správa obsahu a skupin displejů
Propagace v reálném čase
Sdílení obsahu
Bezdrátový přístupový bod (Wi-Fi hotspot)
Podpora chytré správy napájení (DPM)
Monitorování v reálném čase s LG ConnectedCare
Specifikace
Kategorie
Typ produktu TV Signage
Design
Název šasi BOE UA73
Barva přední části Černá
Typ stojanu 2 nohy (Dvoupólový)
Displej
Úhlopříčka obrazovky 50"
Rozlišení 3 840 × 2 160 (4K UHD)
Typ podsvícení Direct (Přímé)
Jas 300 nitů (Typ.) / 260 nitů (Min.)
Dynamický kontrast (Dynamic MCI) 1 000 000:1
Statický kontrastní poměr (Panel) 1 200:1 (Typ.)
Doba odezvy 8 ms (G to G, Typ.)
Obnovovací frekvence 60 Hz
Životnost podsvícení 30 000 hodin
Provozní doba (Hodiny / Dny) 16/7
Video
SoC (Čip) K25Lp
SoC (Marketingový název) Quad-core (Čtyřjádrový)
HDR (10 Pro / HLG) Ano / Ano
Zvuk (Audio)
Systém reproduktorů 2.0 kanálů
Zvukový výstup reproduktorů 10 W + 10 W
LG Sound Sync Ano (Bluetooth nebo Optický)
Systém vysílání (Tuner)
Chytré funkce (Smart)
Vertikální funkce (Firemní / Maloobchod)
Konektivita (Rozhraní)
Boční strana HDMI In (verze 2.0), USB (2.0), RF In (Pouze u 75"), RS-232C (4pinový Jack - pro 86/65/55/50/43"), Výstup pro externí reproduktory (3,5mm Jack - pro 65/55/50/43"), CI Slot
Zadní / Spodní strana RF In (pro 86/65/55/50/43"), Digitální audio výstup (Optický), RS-232C (4pinový Jack - pro 86/65/55/50/43"), Výstup pro externí reproduktory (3,5mm Jack - pro 86/75"), RJ45 (LAN)
Ostatní funkce
Funkce Klonování USB, Wake on LAN (WOL), SNMP, Diagnostika (Vlastní diagnostika přes USB), Protokol kompatibilní s SI (TV Link Tuner), HTNG-CEC, Simplink (HDMI-CEC 1.4), IR výstup (RS-232C Jack), Multi IR kód, Hotelový režim / PDM / Instalační menu, Režim zámku (Omezený), Blokování portů, Uvítací video, Uvítací obrazovka (Úvodní obrázek), Vložení obrázku, Správce IP kanálů, Výstup pro externí reproduktor (Audio výstup s 3,5mm Jackem), Přehrávání pohyblivého obrazu (SD / HD / Plus HD), Automatické vypnutí / Časovač spánku, Režim úspory energie, Motion Eye Care (Ochrana zraku)
Rozměry a hmotnost
Standardní držák VESA™ 200 × 300 mm
Rozměry se stojanem (Š × V × H) / Hmotnost 1111 × 700 × 275 mm / 8,7 kg
Rozměry bez stojanu (Š × V × H) / Hmotnost 1111 × 645 × 59,8 mm / 8,6 kg
Rozměry balení (Š × V × H) / Hmotnost 1255 × 765 × 118 mm / 11,8 kg
Šířka rámečku (S rámečkem - Levý/Pravý/Horní/Dolní) 7,6 / 7,6 / 7,1 / 16,8 mm
Šířka rámečku (Bez rámečku - Levý/Pravý/Horní/Dolní) 6,3 / 6,3 / 5,8 / 1,4 mm
Napájení
Zdroj napájení (Napětí, frekvence) AC 100–240 V, 50-60 Hz
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 116 W / 102 W
Spotřeba v pohotovostním režimu Pod 0,5 W
Certifikace a normy
Bezpečnost CB, CU TR
EMC CE
Ostatní ISTA6
Příslušenství
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: RS-232
Rozhraní: Jack 3,5 mm výstup
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Úhlopříčka obrazovky ("): 50"