Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k rozvaděčům

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Novinka
Přidat do oblíbenýchOEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex.

Kód produktu1030911
Part numberOPC-12SCSBK
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Lexi-NET
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Běžná cena
97 Kč
Vaše cena bez DPH
52.89 Kč
Vaše cena včetně DPH
64 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Hlídací pes

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex



Spojky:



  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071

  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712

  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081

  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080

  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033

.
Aktuální cena produktu je64Kč  s dph
Váš e-mail