Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

Přidat do oblíbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).

Kód produktu1017318
Part numberXL-MTB-LA10W2733
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
2111 Kč
Vaše cena bez DPH
1393.39 Kč
Vaše cena včetně DPH
1686 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 10km na singlemódovém vlákně.
Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Simplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Poznamenáme, že díky zvoleným vlnovým délkám 1270/1330nm mohou na stejném vlákně koexistovat i s jinými aktivními technologiemi které nejčastěji používají vlnové délky 1310nm, 1490nm, 1550nm. Rovněž není třeba nijak významně zohlednit zda je kabel typu G.652B nebo G.652C,D neboť obě vlnové délky leží dostatečně daleko od "water peaku" (1383nm).

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1270 nm / 1330 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 10 km

Přenosová marže: 9 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je1686Kč  s dph
Váš e-mail