Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)

Přidat do oblíbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A).

Kód produktu1018409
Part numberXL-MTB-SRv2C
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
2685 Kč
Vaše cena bez DPH
1920.66 Kč
Vaše cena včetně DPH
2324 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82m na běžném multimodovém vlákně 50um, 500 MHz*km.
Dosah 300m na širokopásmovém vlákně vlákně 50um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP ProCurve. Multirate Fiber channel.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 850 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 80/300 m

Přenosová marže: 6,2 dB

Citlivost: -13,5 dBm

Přenosová rychlost: 10 Gb/s

.
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je2324Kč  s dph
Váš e-mail