Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Cisco

Cisco

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleCisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.
12 245 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+.
8 468 Kč
Cisco 891F-K9 ISDN/Mdm routerTyp zařízení:Router; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN.
16 764 Kč
Cisco Aironet 1702i Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11a/b/g/n/ac - Duální pásmoTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
11 088 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Aironet 2702e Controller-basedTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
17 012 Kč
Cisco Aironet 2702i Controller-basedBezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac - Dual Band.
15 919 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Aironet Power InjectorCisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e Controller-based, 1602e Standalone, 1602i Controller-based, 1602i Standalone.
1 378 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Catalyst 2960X-24TD-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFP+ 10GbitCisco Catalyst 2960X-24TD-L - Přepínač - řízený - 24 x 10/100/1000 + 2 x SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče.
53 591 Kč
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 4x SFPCisco Catalyst 2960X-24TS-L - Přepínač - řízený - 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče.
28 678 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Catalyst 2960X-24TS-LL, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFPCisco Catalyst 2960X-24TS-LL - Přepínač - řízený - 24 x 10/100/1000 + 2 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče.
29 138 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L, switch, managed 48x10/100/1000 + 4x SFPMaximální počet portů:48; Maximální počet portů:52; Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:RMON; Rozšiřitelnost.
57 434 Kč
Cisco Catalyst C2960X-48LPS-L, switch, managed 24x10/100/1000 (PoE+) + 4x SFP 1GbitProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:48; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech, Rozšiřitelnost.
54 438 Kč