Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  D-Link

D-Link

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...22
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45 - Poškozený obal (Komplet)Typ aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
534 Kč
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
2 505 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
10 309 Kč
s DPH
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
13 087 Kč
s DPH
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
2 726 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Typ aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
556 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
D-Link DAP-1360 Wireless N Access PointTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Připojení externí antény; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
811 Kč
s DPH
D-Link DAP-1610 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200, 1x 10/100 portTyp aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
941 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
D-Link DAP-1620 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200Typ aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
1 395 Kč
s DPH
D-Link DAP-2020 Wireless N300 Access Point, klient, bridge, repeater, odpojitelné 5dBi antényTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Odnímatelná; Připojení externí antény; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
917 Kč
s DPH
D-Link DAP-2610 Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band PoE Access Point, 1x gigabit RJ45, pouze PoE, bez zdrojeTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Integrovaná; Použití:Vnitřní; Typy PoE:PoE - In; Počet portů LAN:1; Další vlastnosti:PoE (Power over ethernet).
3 151 Kč
s DPH
D-Link DAP-2662 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access PointTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Integrovaná; Použití:Vnitřní; Typy PoE:PoE - In; Počet portů LAN:1; Další vlastnosti:PoE (Power over ethernet).
3 397 Kč
s DPH
Stránka1234...22