Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
20 x Aruba Instant On AP22 (RW) 2x2 Wi-Fi 6 Indoor Access Point ( 20 pack )Typ aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4 + 5 (Dual Band); Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA3; Typ antény:Integrovaná; USB port; Slot na SIM kartu; Použití:Vnitřní; Typy PoE:PoE - In; Počet portů LAN:1; Počet WAN portů:1.
58 160 Kč
s DPH
48V/50W AC/DC pwr adptr 1.35/3.5mmTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11ac.
1 035 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960 ( 5 pack)Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
8 759 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP+ Switch (5 pack )Provedení:Desktop, Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, L2+L4, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:24; Podporované standardy PoE:Žádný; Počet SFP portů:4; Počet SFP+ portů:4; Počet portů Combo:0; Počet portů SFP28:2.
66 273 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
5 x Aruba Instant On 1960 24G PoE (20pClass4 + 4pClass6) 2XGT 2SFP+ 370W Switch ( 5 pack )Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), L2; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet PoE Out portů:24; Počet SFP portů:4; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):95; Maximální počet portů:24; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.
113 116 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On 1960 48G (40p Class4, 8p Class6 PoE) 2XGT 2SFP+ 600W Switch ( 5 pack)Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), L2; Technologie:Gigabit Ethernet + možnost 10 GbE portů; Počet SFP portů:4; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):95; Maximální počet portů:12; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.
99 661 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
5 x Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch ( 5 pack )Provedení:Desktop, Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:48; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):131; Počet SFP portů:4; Počet SFP+ portů:4; Počet portů SFP28:4; Ventilátor.
99 671 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On 1960 48G 40p Class4 8p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 600W Switch ( 5 pack )Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:48; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; Počet SFP portů:4; Počet SFP+ portů:4; PoE budget (W):600.
183 012 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
5 x Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960 ( 5 pack )Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
4 386 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver 1830 1930 1960 ( 5 pack )Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
6 506 Kč
s DPH
5 x Aruba Instant On AP25 (RW) 4x4 Wi-Fi 6 Indoor Access Point ( 5 pack )Typ aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
25 101 Kč
s DPH
AFC2DL60-00 Indoor AP RPSMAm to Nf 60cm Flexible Indoor Rated RF CableAFC2DL60-00 Indoor AP RPSMAm to Nf 60cm Flexible Indoor Rated RF Cable.
445 Kč
s DPH