Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
361 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
136 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
414 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
149 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
163 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
205 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 6mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
216 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 7mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
245 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
305 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
122 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
175 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
187 Kč