Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-SC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.
280 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
361 Kč
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 1mDuplexní kabel 62,5/125, LC/LC, 1m.
163 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
175 Kč
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
172 Kč
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
152 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
165 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
248 Kč
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
229 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, LC-ST, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
159 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.
144 Kč
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.
172 Kč